logo white

درباره ما

مسترادز مجموعه ای فعال در زمینه تبلیغات اینترنتی و طراحی سایت است. عمده خدمات ارائه شده توسط این مؤسسه تبلیغات در موتورهای جستجو مانند گوگل، طراحی وبسایت و سئو است.

داستان مستر ادز

- شروع فعالیت

با توجه به گسترش روز افزون استفاده عموم مردم از فضای اینترنت، اهمیت تبلیغات اینترنتی در میان کسب و کارهای فعال کشور بیش از گذشته می باشد. از طرفی تبلیغات سنتی به فضای پر رقابت و هزینه بری تبدیل شده است. لذا تبلیغات هدفمند و مقرون به صرفه در اینترنت با استقبال مواجه شده و بستر مناسبی برای کارشناسان امر ایجاد کرده است.

تیم مستر ادز در سال 1390 با گردهم آمدن تعدادی از کارشناسان جوان در زمینه طراحی سایت و به مدیریت جناب آقای مهندس هادی حبیبی فعالیت خود را آغاز نمود و با جلب اعتماد تعدادی از مشتریان بخش کوچکی از بازار را در اختیار گرفت.

 

مستر ادز تیمی جوان

- با میانگین سنی 29 سال
به طور کلی فناوری اطلاعات و کامپیوتر یک دانش نوین به حساب می آید و به تبع آن کارشناسان و متخصصین این حوزه نیز عموما جوان هستند. مضاف برآن شرکت مستر ادز در امر جذب نیروی انسانی به جوانان یک امتیاز ویژه اعطا می نماید.

حمایت از ایده های نوین

- حمایت از ایده های نوین
در میان کارشناسان و افرادی که در داخل مجموعه و یا نزدیک به آن فعالیت می کنند، افراد خلاق و باهوشی وجود دارند که به ممکن است بنا به دلایلی نتوانند استعدادها و ایدههای خود را بازگو کنند. در این سازمان شرایطی فراهم شده که هیچ کسی از پیگیری ایده های خود غافل نشود و شرکت از او حمایت می کند