صفحه درباره ما | چگونه صفحه درباره ما را بنویسیم؟

صفحه درباره ما معمولا توسط همه مشاغل و کسب وکارها که یک سایت اینترنتی دارند، مورد استفاده قرار میگیرد، تا به مشتریان بینش بیشتری بدهد که چه کسی درگیر یک تجارت خاص است و دقیقاً چه کاری انجام می دهد. در صفحه درباره ما تاریخچه یک شغل غالبا تهیه می شود و تاریخچه افراد مسئول از طریق مقالات کوتاه بیان می شود که معمولا همراه با عکس است. ایجاد صفحه درباره ما در سئو داخلی و افزایش ترافیک سایت شما نیز موثر است.

بسته به نوع شرکت یا کسب وکار، برخی از اطلاعات در مورد اهداف، نگرش یا جنبه های دیگر که کاملا با شیوه های تجاری مرتبط نیستند نیز در آن درج می شود. صفحه درباره ما غالبا منعکس کننده هدف و شخصیت یک تجارت و صاحبان آن می باشد. این صفحه همچنین می تواند اطلاعات مخاطب یا موقعیت مکانی او را در بر داشته باشد.

صفحه درباره ما

هدف صفحه درباره ما چیست؟

هدف اصلی یک صفحه درباره ما، اطلاع رسانی به خواننده درباره یک شرکت و عملکرد آن است. این یک هدف صریح است که تقریبا تمام مشاغل مجبورند به طریقی آن را انجام دهند. با این حال، دلایل دیگری وجود دارد که چرا صفحات درباره ما، جزء اجزای رایج در وب سایت های تجاری می باشد. متن این صفحات در واقع ابزاری برای بازاریابی یک تجارت است که مشتریان بالقوه را با سابقه و چشم اندازهای یک تجارت آشنا کرده و آنها را به خود جذب می کند. علاوه بر این، صفحات درباره ما، در تلاش های بازاریابی موتور جستجو به عنوان راهی برای یافتن مشتریان بالقوه از طریق جستجوی وب، مورد استفاده رار می گیرند.

 

چه افرادی از صفحه “درباره ما” در سایت شما بازدید می کنند؟

به احتمال زیاد، آنها مشتری های آینده نگر شما هستند که قصد دارند محصولات یا خدمات شما را خریداری کنند یا این کار را کرده اند. آنها در تلاشند تا متوجه شوند که آیا می توانند به شما اعتماد کنند یا خیر. آنها می خواهند پشت پرده شرکت شما را زیرچشمی دید بزنند و ببینند شرکت شما یکی از شرکت هایی است که آنها دوست دارند با آنها تجارت کنند یا خیر.

آنها به دنبال سؤالاتی مانند موارد زیر هستند:

 • آیا این یک شرکت بزرگ است یا کوچک؟
 • آیا این شرکت، دولتی است یا خصوصی؟
 • چه مدت است که در حال تجارت هستید؟
 • چه کسی در راس کار قرار دارد؟
 • آدرس و محل دفتر شما کجاست؟
 • چه چیزی باعث می شود شرکت شما خاص باشد؟
 • ارزش های اصلی آن چیست؟
 • چرا باید از شما خرید کنم و نه از رقبای شما؟

درباره ما

چگونه صفحه درباره ما بنویسیم؟ آموزش ۱۱ نکته مهم

۱- از واقعیت ها بگویید

هنگام نوشتن صفحه درباره ما، شما نباید همان مواردی را که در صفحه اصلی شما ظاهر می شود بگویید. به یاد داشته باشید که یک داستان طولانی و مفصل خواننده را خسته می کند. شما همچنین نباید خود را به رخ بکشید، پس حد اعتدال را رعایت کنید. دقیقا مانند رزومه ای که می خواهید برای یک آگهی استخدام ارائه دهید، باید محتویات صفحه درباره ما را کامل کنید. برای جلوگیری از گزاف گویی یا اغراق، یک آمار دقیق از حقایق و واقعیت های شرکت خود ارائه دهید. به عنوان مثال، توضیح دهید که چرا مردم باید با شما تجارت کنند. شما یا محصول شما چه مزایایی می تواند داشته باشد که کار با شما را ارزشمند خواهد کرد؟

توضیحات درباره محصولات شما می تواند تا ۱۸٪ بهره وری را افزایش دهد. به مشتریان بگویید که چه مشکلی را حل می کنید و چگونه زندگی آنها را آسانتر و بهتر می کنید؟ ویژگی های خود و دلیل واجد شرایط بودن ارائه خدمات یا کالایی را که می فروشید، توصیف کنید.

بیان کنید که چند سال است که در تجارت خود مشغول به کار هستید و تجربه ‌ای که شما و افراد کلیدی شما در این زمینه به دست آورده اند را نشان دهید. برخی از نقاط عطف مهم را در تقویم شرکت خود ذکر کنید. آیا به سمت پیشرفت و رشد امکانات حرکت کرده اید، یک شرکت دیگر به دست آورده اید یا تمرکز خود را در هر نقطه تغییر داده اید؟ با ارائه اطلاعاتی درباره پیشینه خود، باید بتوانید به بازدید کنندگان نشان دهید که می دانید آنها دنبال چه چیزی هستند و می توانید یک راه حل عالی به آنها ارائه دهید.

 

۲- الهام بخش اعتماد باشید

پیش از به وجود آمدن اینترنت، بیشتر معاملات تجاری پس از یک جلسه حضوری و رو در رو رخ میداد. مشتری آینده نگر با یک فرد فروشنده یا صاحب کسب وکار صحبت می کند تا در مورد شرکت اطلاعاتی کسب کند و تشخیص دهد که آیا او احساس راحتی در انجام کار با آنها دارد یا خیر. البته امروز اینگونه نیست. صفحه درباره ما یکی از مهمترین صفحات وب سایت شما است. همچنین به احتمال زیاد یکی از پر بازدیدترین موارد است. بنابراین بهتر است آن را خوب آماده کنید.

پیشنهادات زیر را در نظر داشته باشید:

بخش عمده ای از تجارت امروز بدون جلسه حضوری از طریق وب یا از طریق تلفن معامله می شود. به همین دلیل، صفحه درباره ما باید بیش از آنچه که در مورد محصولات یا خدمات شرکت شما حرف میزند باید با مخاطبان شما ارتباط برقرار کند. همچنین این صفحه باید اعتماد به نفس را القا کند زیرا بدون اعتماد، هرگز چشم انداز دستیابی به مشتریان پرشمار را نخواهید داشت.

یکی از ساده ترین راه ها برای شروع اعتماد سازی چیست؟ به آنها بگویید که در کجا قرار دارید. برای بازدید کنندگان، شما احتمالا فقط یک آدرس وب سایت هستید و این بسیار عمومی است. حتی اگر آدرس پستی خود را در صفحه خود دارید، هنوز ایده خوبی است که درباره شهر و کشور خود در صفحه درباره ما، صحبت کنید. سپس بازدید کنندگان این حس را دارند که شما به آنها چقدر نزدیک یا دور هستید. این اطلاعاتی است که آنها می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند. ارائه این اطلاعات بسیار ساده است ولی در عین حال بسیاری از مشاغل از انجام این کار غفلت می کنند. هر نوع اطلاعاتی که آشکارا با مخاطبان به اشتراک می گذارید به افزایش اعتماد به نفس آنها کمک می کند.

اطلاعات تماس

۳- نوع مخاطبان خود را در نظر بگیرید

هنگامی که صفحه درباره ما خود را می نویسید، تصور کنید چه کسی احتمالا آن را می خواند. مشتریان آینده نگر خود را تجسم کنید. خواسته ها و نیازهای آنها، انتقادات و عوامل تهییج کننده برای آنها چیست؟

 • آیا شما با یک زن که به تازگی مادر شده است، صحبت می کنید؟
 • آیا بازدید کننده شما درک بالایی از فناوری اطلاعات یا مهارت های رایانه ای دارد یا یک کاربر با درک محدود از فناوری می باشد؟
 • آیا او یک شهروند سالخورده است یا یک نوجوانان مدرسه ای؟

می بینید که چگونه هدف قرار دادن هر یک از این شاخه های جمعیتی، برای نوشتن صفحه شما، نیاز به یک رویکرد متفاوت دارد. درست همان طور که یک مجله یا برنامه تلویزیونی با توجه نوع مخاطبانش طراحی شده است، صفحه درباره ما شما باید به زبان بازدید کنندگان شما صحبت کند. اطلاعات شما باید به آنها مربوط باشد و نیازهای خاص آنها را برطرف کند. باید به احساسات آنها ضربه زده و آنها را وادار به اقدام کند. پس از تهیه یک نسخه هدفمند برای صفحه درباره ما، می توانید برخی از واقعیت های برجسته را در سایر مکان های سایت خود، مانند صفحات فرود، درج کنید .

 

۴- بهترین اطلاعات را ارائه دهید

موارد مهم برای مشتریان خود را در نظر بگیرید و این حقایق را برجسته تر کنید. شاید این موارد مهم، اعتبارنامه های حرفه ای شما مانند تحصیلات، مجوزها، جوایز و موفقیت ها شما باشد. در این حالت، با ویژگی هایی که با مدارک شما صحبت می کند و قابل اثبات است، مدیریت کنید و اعتبار خود را به مخاطبانتان نشان دهید. با این حال، اگر قادر به ارتباط با مشتریان و ایجاد مهارت های ارتباطی خوبی هستید، این چیزی است که شما را در رقابت با رقبا، متمایز می کند. پس از آن صفحه خود را با تعریف شرکت خود از این ویژگی ها تکمیل کنید.

 

۵- بیان ویژگی ها بهتر از ادعاهای جسورانه است

به جلسات و تماس های تلفنی خود با مشتریان فکر کنید. به سؤالاتی که بیشتر آنها می پرسند، پاسخ دهید، از ادعاهای جسورانه که درست به نظر می رسند، اجتناب کنید. اگر محصول شما در کاهش هزینه های انرژی موثر است و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود، درباره این ویژگی صحبت کنید. ادعاهای خود را با دلیل اثبات کنید. بیان کنید که یک مشتری چقدر می تواند درهزینه های انرژی در ماه صرفه جویی کند و دقیقا چند سال دیگر باید انتظار داشته باشد که محصول شما برای او کار کند. جزئیاتی که در صفحه خود ارائه می دهید، ادعاهای شما را به یاد ماندنی تر و باورنکردنی تر می کند. اگر تجارت شما جدید است و هنوز حقایق، ارقام و توصیفاتی برای حمایت از ادعاهای خود ندارید، در مورد اهداف خود صحبت کنید و آنچه را برای رسیدن به آنها انجام می دهید، شرح دهید.

ارائه خدمات و ویژگی ها

۶- دوستانه و راحت صحبت کنید

بعضی از افراد تصمیم می گیرند که صفحه درباره ما را به گونه ای بنویسند، که گویی شخص ثالثی این اطلاعات را ارائه داده است. این رویکرد غالبا غلط است و جالب جلوه نمی کند. از این گذشته، همه می دانند که صفحه درباره ما نوشته شده در سایت شما توسط صاحب وب سایت تأیید شده است. مانند یک ربات صحبت کردن کسل کننده است. بازدید کننده وب سایت شما، می خواهد بداند یک انسان واقعی در پشت این تجارت است. در نوشتن صفحه درباره ما خود خلاقیت به خرج دهید. به گونه ای بنویسید که انگار شما رو در رو با مخاطب صحبت می کنید. مخاطب یک لحن دوستانه را می پسندد.

اشتیاقی را که برای رسالت شرکت خود احساس می کنید، بیان کنید. همان طور که داستان برندتان را می گویید، صادق باشید. مشکلی نیست که اجازه دهید شخصیت شما بدرخشد. شما هنوز هم می توانید حرف های خود را در حین عامیانه بودن یا حتی طنز بودن، در نوشتار خود ظاهر کنید. یک متن رسمی و اداری می تواند کسل کننده باشد. درعوض، به مخاطبان اجازه دهید روحیه محبت آمیز و مشتاق شما را ببینند. مانند زندگی واقعی، قابل اطمینان باشید. طرف انسانی تجارت خود را نشان دهید. چند بار دیده اید که صاحبان مشاغل در برنامه های مختلف داستان تولد شغل خود را بازگو می کنند؟

طوری بنویسید که انگار با یک فرد صحبت می کنید، نه یک شرکت یا گروهی از افراد. در مورد بازدید کننده شما، او تنها کسی است که صفحه درباره ما شما را می خواند و تنها کسی است که با آنها رابطه برقرار می کنید. بنابراین، برای مثال، بگویید، “ما به شما پیشنهاد می کنیم” و نگویید “ما به مشتریان خود” یا “ما به مردم پیشنهاد می دهیم”.

 

۷-شبکه های اجتماعی را فراموش نکنید

مردم می خواهند با افراد دیگر ارتباط برقرار کنند. خیلی از افراد و شرکت ها در نسخه درباره ما شرکت خود، اشاره ای به شبکه های اجتماعی که در آن عضو هستند و صفحه وابسته به کسب وکار خود نمی کنند، و این یک اشتباه بزرگ است. عضویت در شبکه های اجتماعی و دعوت مردم به دنبال کردن شما در این شبکه ها نظیر؛ Facebook ،LinkedIn و Instagram را فراموش نکنید. این سایت های شبکه های اجتماعی در واقع یک مجموعه عظیم از صفحات “درباره من” هستند.

وقتی صفحه درباره ما خود را می نویسید، در مورد ارتباط با بازدید کنندگان خود فکر کنید، به همان اندازه که ممکن است در صورت ملاقات حضوری با آنها روبرو شوید. فکر می کنید به صورت مجازی چگونه آنها با شما ملاقات خواهند داشت؟ به این مساله فکر کنید که چگونه می توانید آنها را درگیر کنید؟ بازدید کنندگان شما از صداقت شما قدردانی می کنند. از نشان دادن اینکه واقعا چه کسی هستید و در چه نقاطی از فضای مجازی فعالیت می کنید، نترسید.

شبکه های اجتماعی

۸- ارزش های خود را توصیف کنید

صفحه درباره ما باید بیش از یک رزومه کاری از شرکت شما باشد. این صفحه باید توصیف کند که شما چه کسی هستید. در مورد ارزش ها و اصول خود بنویسید و توضیح دهید که چرا محصول یا خدمتی که ارائه می دهید برای شما مهم است. به روشی بنویسید که با اهداف برند و هویت برند شما مطابقت داشته باشد.

اگر یک مؤلفه خیریه برای تجارت شما وجود دارد، این مکان بسیار خوبی برای ذکر آن است. یکی از دوستان من طراح جواهرات است. شرکت او ۱۰٪ از کل فروش را به تلاش های مختلف بشردوستانه در سراسر جهان اهدا می کند. وی در صفحه درباره ما خود، توضیح می دهد که شخصا از داشتن شغلی که به او اجازه می دهد فعالیت های خیرخواهانه داشته باشد، لذت می برد. شخص دیگری، تولید کننده ظروف پلاستیکی است و برای تحویل آب شیرین به مردم درشرایط بحران مانند زلزله، تعدادی از این ظروف تولیدی خود را به عنوان کمک، برای زلزله زدگان ارسال کرد.

در صفحه درباره ما، اگر شرکت شما در اقدامات خیرخواهانه شرکت می کند، درباره آن بنویسید. از آنجا که احساسات بر تصمیم گیری تأثیر می گذارد، صفحه درباره ما بهترین مکان برای به اشتراک گذاشتن ارزش های برند شما است. این یک روش قدرتمند برای جلب نظر مصرف کنندگان بالقوه و کمک به آنها برای ارتباط با شرکت شماست.

 

۹- اثبات اجتماعی را در صفحه درباره ما وارد کنید

اثبات اجتماعی گواه این است که شما همان چیزی هستید که می گویید. این می تواند یک محرک قدرتمند برای بازدید کنندگان سایت شما باشد. صفحه درباره ما می تواند شامل بخش هایی از قبیل “جوایز” و “دستاوردها” باشد. ذکر دستاوردهای گذشته به شرط اینکه مرتبط و قابل توجه باشد کاملا مناسب است. آمارهای جالبی را که به دست آورده اید و بازتاب خوبی در تجارت شما دارند را بیان کنید. اگر مباحثی را برای انتشار در مطبوعات یا مجلات ارسال کرده اید، آنها را بیان کنید.

اگر تأیید یا تأییدیه ای از افراد مشهور، یک متخصص صنعت یا حتی مشتریان خود داشته باشید، می توانید راهی برای ارائه آن در صفحه درباره ما خود پیدا کنید. تأییدهای شخص ثالث، توصیفات محکمی است که می تواند در ترغیب یک بازدید کننده به اعتماد شما، مسیری طولانی را طی کند. اگر متعلق به هر سازمان حرفه ای در صنعت یا منطقه جغرافیایی خود مانند اتاق تجارت محلی هستید، نمادهای آنها را درج کنید. همین امر در مورد انجمن های نظارتی مانند نظر دفترتجارت، گزارش های مصرف کننده، دریافت اینماد و سایر موارد وجود دارد. این موارد را در صفحه درباره ما خود درج کنید، زیرا آنها از نظر مشتریان مشروعیت و اعتبار کسب و کار شما را نشان می دهند.

 

۱۰- جالب باشید

هیچ کس نمی خواهد مطالبی درباره ما بخواند که شبیه یک رزومه است. رزومه ها به دلیل لیست اطلاعاتی که ارائه می دهند، خسته کننده هستند. اگر می خواهید صفحه درباره ما شما جذاب تر باشد. برای جلب توجه بازدید کننده خود، چیز جدید وجالبی ارائه دهید. به عنوان مثال، آیا شرکت شما نام جالبی دارد؟ از تاریخچه آن بگویید و بگویید نام آن برای شما چه معنی دارد.

صفحه درباره ما درباره تعهد شما مبنی بر ارتقاء محصولاتی که از نظر محیط زیست ایمن بوده و توسط تولیدکنندگانی که ارزشهای مشابهی دارند، باید توضیحاتی ارائه دهد. بازدیدکنندگان از شنیدن دلایل تأسیس تجارت شما لذت بردند. آنها می توانند با شما ارتباط برقرار کرده و از صداقت شما قدردانی کنند.

 

۱۱- داستان شروع کار خود را بازگو کنید

آیا حکایتی جالب درباره چگونگی شروع کار شما وجود دارد؟ اگر این طور است آن را به اشتراک بگذارید، همه عاشق یک داستان خوب هستند. در حقیقت، بهترین سخنرانان عمومی، اغلب اطلاعات خود را با گفتن داستانهای شخصی تکمیل می کنند. چالش ها و مسائلی که در شروع کسب وکارتان برای شما به وجود آمده و موانعی که آنها را از پیش رو برداشته اید تا به جایگاه و پایگاه فعلی برسید را برای مخاطبانتان بازگو کنید. این به افزایش میزان تعامل و حس اعتماد مخاطبان به شما کمک می کند.

داستان موفقیت شما چیست؟

 

۷ نکته برای بهبود صفحه ” درباره ما “

۱- ارائه یک تقویم کاری

آیا کسب وکار شما بیش از چند سال است که به تجارت مشغول است؟ آیا از میزان رشد و پیشرفت خود باخبرهستید؟ جای یک تقویم کاری می تواند در صفحه درباره ما شما خالی باشد. تمام نقاط عطف و جزئیات مربوط به شغل خود را در یک تقویم کاری درج کنید. می توانید از یک الگو استفاده کنید. ارائه یک جدول زمانی به شما این امکان را می دهد تا مقدار زیادی از اطلاعات و جزئیات را با فرمت آسان اسکن کنید و عناصر گرافیکی و متنوع بصری را به صفحه درباره ما خود اضافه کنید.

 

۲- فرم ثبت نام ایمیل را در نظر بگیرید

آیا تا به حال به فکر دریافت اطلاعات ازمخاطبانتان بوده اید؟ آیا مشترکان بیشتری می خواهید؟ صفحه درباره شما مکان مناسبی برای درج فرم ثبت نام ایمیل شماست. بعد از اینکه بازدید کنندگان شما همه چیز را در مورد شما خوانده اند، امیدوارید که آنها از شما خوششان بیاید و بخواهند از شما بیشتر بشنوند. ممکن است شما از اینکه چند مشترک جدید دریافت می کنید، خوشحال باشید، چون این به نفع کسب وکار شماست.

فرم ثبت ایمیل

۳- محتوای بصری درج کنید

پس از جمع آوری تمام اطلاعات، ممکن است متوجه شوید که صفحه درباره ما، طولانی شده است. اگر اندازه آن بیش از چند پاراگراف باشد، می توانید صفحه خود را قالب بندی کنید تا علاقه بصری مخاطبان را تحت تاثیر قرار دهد. به دنبال فرصت هایی برای استفاده از گرافیک باشید. نمودارها، آرم ها، اینفوگرافیک ها یا هر نمایش تصویری دیگری، باعث جذابیت صفحه شما می شوند.

فقط مطمئن باشید که آنها از آنچه به صورت متنی گفته اید، پشتیبانی می کنند. در صورت لزوم توضیحات را به عنوان شرح اضافه کنید. نمودارها و سایر گرافیکها به صفحه درباره ما جاذبه بصری می بخشند. در آخر، پیوندهای مربوطه را نیز درج کنید. اگر محصولات یا خدمات خاصی را ارجاع می دهید، به صفحاتی که در آن به تفصیل شرح داده شده است، پیوند دهید. در پایان صفحه درباره ما، پیوندی به صفحه مخاطب خود وارد کنید تا بازدید کنندگان بتوانند قدم بعدی در روند خرید را بردارند.

 

۴- فراخوانی برای یک اقدام

ارائه اطلاعات تماس در صفحه درباره ما را فراموش نکنید. اینجاست که بازدید کننده خود را به راحتی راهنمایی می کنید تا چه کاری را انجام دهد. در اینجا چند مثال آورده شده است:

 • فهرست ما را مشاهده کنید
 • در وبلاگ ما عضو شوید
 • عضویت در خبرنامه ما
 • برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
 • درباره محصول x یا y اطلاعات بیشتری کسب کنید

 

۵- تصاویر واقعی تهیه کنید

به عنوان یک نویسنده وب سایت، دوست دارم به شما بگویم که بازدید کنندگان سایت شما بیشتر علاقه مند به خواندن متن شما هستند. به هر حال، واقعیت این است که ما در یک دنیای بصری زندگی می کنیم. بسیاری از افراد متن را مناسب می دانند، اگرچه تصاویر، توجه آنها را به خود جلب می کنند. در صورت لزوم، تصاویری واقعی که مربوط به کارمندان شما یا نمایش دهنده محل کار یا دفتر کار شما یا محصولات شما باشد را درج کنید.

ساختمان گوگل

۶- رسانه های اجتماعی خود را تبلیغ کنید

کسی که می خواهد اطلاعات کافی برای آشنایی با شما داشته باشد، ممکن است مایل به بررسی سایت های شبکه های اجتماعی شما مانندFacebook ، LinkedIn ، Instagram یا حتی YouTube باشد. همین مورد در مورد وبلاگ شما نیز صدق می کند. صفحه درباره ما باید پیوندهای رسانه های اجتماعی شما را شامل شود بنابراین مشتریان می توانند در فیس بوک، اینستاگرام و موارد دیگر با شما ارتباط برقرار کنند.

این صفحات را در صفحه درباره ما خود تبلیغ کنید تا فرصتی برای دیدن ابعاد اضافی شخصیت یا شرکت خود را در اختیار مخاطبان قرار دهید. همچنین این یک راه عالی برای اضافه کردن دنبال کننده و تبدیل کاربران تصادفی به طرفداران غافلگیرکننده است. بنابراین از ارسال پیوندهای رسانه های اجتماعی دریغ نکنید و در محتوای صفحه خود به آنها توجه کنید.

 

۷- مرتبا به روزرسانی کنید

صفحه درباره ما شما باید اثری در حال انجام باشد. برای بهتر شدن آن را ادامه دهید. با تکامل و رشد شرکت خود، آن را به روز کنید. اگر بازارهای جدید را هدف قرار می دهید، برنامه های جدید را توسعه داده یا افراد کلیدی را به تیم خود اضافه می کنید، ممکن است این موارد ارزش ذکر شدن در صفحه درباره شما را داشته باشند. با رشد کسب وکارتان و هدف قرار دادن بازارهای جدید، صفحه درباره ما خود را به روزرسانی کنید. شما می خواهید همیشه تصویری دقیق و جاری از شرکت شما در دید مخاطبان باشد. اگر امروز کسی از شما در مورد شغل شما سؤال کند، چه می گویید؟ اکنون مطمئن شوید که صفحه درباره ما، تمام این نکات را در بر می گیرد.

درباره ما صفحه

حتما ببینید

ساختن کمپین های نمایشی موفق

ساختن کمپین های نمایشی موفق

تبلیغات نمایشی گوگل به شما کمک می کنید تا در همه نقاط چرخه خرید از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *