کسب و کار خود را اینترنتی کنید

به عنوان مدیر و صاحب یک کسب و کار حتما بحث اینکه تجارت خود را در اینترنت گسترش دهید را مطرح کرده اید. در دسترس ترین و ساده ترین راه برای شروع فروش اینترنتی شما، در قدم اول طراحی یک وبسایت است.

با در دست داشتن یک وبسایت حرفه ای (که لازمه هر بیزینسی است) می توانید از طرق مختلف اقدام به جذب مشتری هدف نمایید.

معرفی کسب و کارتان به حوزه هدف

تجارت شما در مرحله و هر وضعیتی که باشد، لازم است که در یک بستری به مشتریان معرفی شود. طبق آمارها بهترین و موثرترین راه معرفی وبسایت است. بطوریکه این روزها کمتر شرکتی و کمتر مجموعه ای را می بینیم که سایت نداشته باشد.

جذب مشتری جدید و افزایش فروش

فرض کنید کسب و کار شما درآمد خوبی دارد و از قبل مشتریان قدیمی زیادی داشته. با این حال در نظر دارید که به مشتریان جدید و دست اول دست پیدا کنید. وبسایت شما (مخصوصا اگر در گوگل نمایش خوبی داشته باشد) این کار را انجام خواهد داد.

پشتیبانی سایت با ما

ممکن است برخی دوستان دغدغه این موضوع را داشته باشند که پس از طراحی سایت و اتمام کار، سایتشان رها شود. این نوید را به شما میدهیم که ما در کنار شما خواهیم ماند و با همکاری هم فعالیت را گسترش می دهیم.

با خیال راحت کار را به ما بسپارید

ما ادعا میکنیم که توانایی طراحی یک وبسایت حرفه برای شما را داریم چون…

ما چه خدمات دیگری داریم؟

طراحی سایت تنها سرویس ارائه شده توسط مستر ادز نیست و بر همین اساس تقریبا تمام مشتریانی که به ما سفارش طراحی وبسایت می دهند، ارتباط خود را با ما به منظور انجام دیگر خدمات ادامه می دهند.

در ادامه برخی از خدمات اراده شده توسط مجموعه مستر ادز را می بینیم.

طراحی اپلیکیشن

برخی کسب و کارها به صورتی هستند که داشتن یک اپلیکیشن برای آنها یا الزامی است و یا راهگشاتر. تیم طراحی مستر ادز در این خصوص تجارب ارزشمندی دارد.

تبلیغات در گوگل

وبسایت طراحی شده در بدو امر بازدید زیادی ندارد. لذا لازم است که به منظور جذب مخاطب در معرض دید قرار بگیرد. تبلیغات گوگل ادز بهترین روش تبلیغ سایت شماست

سئو و بهینه سازی سایت

سئو فرآیندی است که در طی آن اعتبار وبسایت شما نزد گوگل افزایش میابد و رتبه سایتتان بصورت طبیعی در صفحات گوگل ترقی میابد و در نتیجه مشتری بیشتری جذب می کند.

تبلیغات بنری

از دیگر روش های تبلیغات در اینترنت، تبلیغات بنری است که به واسطه آن بنرهای دیجیتالی شما در وبسایتها و اپلیکیشن های محبوب نمایش داده می شود.

هزینه طراحی سایت

قبل از هر چیز بدانید که هزینه های اعلام شده توسز شرکتهای دیگر ممکن است بازه قیمتی گسترده ای داشته باشد. در واقع احتمال دارد که شما قیمتهایی از 200 هزار تومان تا 200 میلیون تومان بشنوید!!! که این ذات کارهای خدماتی است و دلیل عمده آن عدم نیاز به مواد اولیه می باشد. 

در هر حال این نکته را یادآور می شویم که قیمت منطقی و معقول متناسب با کیفیت ارائه شده می باشد و معمولا شرکت های حرفه ای قیمت نهایی را پس از بررسی دقیق حجم و کیفیت پروژه برآورد می کنند. با این حال در ادامه یک حدود قیمت از کار را خدمتتان آورده ایم که از نظر متخصصین ما و همچنین تخفیفات دوره ای لحاظ شده منطقی هستند.

طراحی سایت استاندارد

1/800/000 تومان

یک وبسایت شرکتی با دارا بودن تمام امکانات متداول

طراحی سایت پیشرفته

3/500/000 تومان

یک وبسایت شرکتی با دارا بودن تمام صفحات متداول در کنار طراحی صفحات و امکانات جانبی دیگر 

طراحی سایت فروشگاهی

4/500/000 تومان

سایت فروشگاهی مجهز به سیستم فروش اینترنتی و تمام صفحات متداول و…

مراحل طراحی سایت

با ما تماس بگیرید

اطلاعات تماس

تلفن ثابت

021-22002823

شبکه های اجتماعی ما

فرم درخواست تماس